خانه / رنکینگ / خارجی / جهانی 1998

جهانی 1998

نوزدهمین دوره مسابقات جهانی مچ اندازی 1998 (قاهره مصر)

November 2 – 9, 1998

کشورهای شرکت کننده:

Argentina, Armenia, Australia, Azerbaijan, Bangladesh, Belarus, Brazil, Czech Republic, Dubai, Egypt, Greece, Georgia, Germany, Hungary, India, Iraq, Israel, Italy, Jordan, Kazakhstan, Kuwait, Lebanon, Lithuania, Morrocco, Palestine, Russia, Saudi Arabia, Slovakia, Spain, Syria, Turkey, Ukraine, United States, Uzbekistan

جدول چپ دستان مردان و زنان

چپ دست مردان 50kgچپ دست مردان 60kgچپ دست مردان 70kg
1st – Bezkorovayniyi Dmitri, Ukraine

(دیمیتری، بزکورواینینی از اوکراین)

2nd – Lipartasmvili Temuri, Georgia

(تموری لیپارتاسمویلی از گرجستان)

3rd – Sallada Mouhamad, Egypt

(محمد سالادا از مصر)

4th – Hanifi Gulesci, Turkey

5th – Felipe Santana, Spain

6th – Roy Laufer, Israel
 

1st – Tamayev Totraz, Russia

(توتراز، تامایف از روسیه)

2nd – Engin Terzi, Turkey

(ترزی، انگین از ترکیه)

3rd – Michael Clarke, U.S.A

(مایکل، کلارک از آمریکا)

4th – Makmarashvile Paata, Georgia

5th – Ivan Portela, Spain

6th – Mohamed Ahmed, Egypt

 

 

1st – Khouboulov Bondo, Russia

(بوندو، خوبولوف از روسیه)

2nd – Malakhov Andrey,

Kazakhstan

(آندری، مالاخوف از قزاقزستان)

3rd – Mazkevich Oleg, Belarus

(اولگ، مازکویچ از بلاروس)

4th – Nozadze Roini, Georgia

5th – Shlush Shimon, Israel

6th – Kalin Rustam, Kazakhstan

 

چپ دست مردان 80kgچپ دست مردان 90kg چپ دست مردان 100kg
1st – Zoloev Kazbek, Russia

(کازبک، زولوئف از روسیه)

2nd – Enrique Martinez, Spain

(انریکو،مارتینز از اسپانیا)

3rd – Lakatos Janos, Hungary

(جانوس، لاکاتوس از مجارستان)

4th – Konstantin Razmadze, Georgia

5th – Mike O’Hara, U.S.A.

6th – Asainev Marat, Kazakhstan

 

 

 

 

 1st – Ivakin Taras, Ukraine

(تاراس، ایواکین از اکراین)
2nd – Jan Germanua, Slovakia

(یان، گرمانوا از روسیه)

3rd – Junkov Andrew, Russia

(اندرو، یانکوف از روسیه)

4th – Fugarev Alexandr, Kazakhstan

5th – Kelemen Laszlo, Hungary

6th – Aghajanyan Karapet, Armenia

 

 

 

 

 

 1st – Tchotchaev Rassoul, Ukraine

(رسول، تخوتچائف از اکراین)

2nd – Kokoyev Rouslan, Russia

(روسلان، کوکویف از روسیه)

3rd – Skodtaev Anatolii, Russia

(آناتولی، اسکودتائف از روسیه)

4th – Nikolski Vladimir, Belarus

5th – Tung Olcay, Turkey

6th – Vitalis Lazdauskas, Lithuania

 

 

 

 

 

چپ دست مردان 110kgچپ دست مردان 110kg+
چپ دست زنان 50kg
1st – Gurchiani Erekle, Georgia

(ارکل، گورچیانی از گرجستان)

2nd – Sharagovich Viacheslav, Belarus

(ویاچسلاو، شاراگویچ از بلاروس)

3rd – Khadomov Artour, Russia

(آرتور، خاداموف از روسیه)

4th – Gabrielyan Arsen, Armenia

5th – Reda Gomaa, Egypt

6th – Zivny Frantisek, Czech Republic

1st – Javakhadze Vakhtang, Georgia

(واختانگ، جاواخادزه از گرجستان)

2nd – Karayev Alan, Russia

(الان، کارایف از روسیه)

3rd – Szabo Csaba, Hungary

(کاسبا، سابو از مجارستان)

4th – Bobby Hopkins, U.S.A

5th – Prohorov Alexzey, Kazakhstan

6th – Broj Vladimuir, Czech Republic

 

1st – Kodzasova Inga, Russia

(اینگا، کادزوا از روسیه)

2nd – Maria Cristina Menendes, Brazil

(ماریا کریستینا منندس از برزیل)

3rd – Kolnikova Damela, Czech Republic

(داملا، کولنیکوا از جمهوری چک)

4th – Nurhan Pehlivan, Turkey

5th – Hanan Eid, Egypt

6th – Samah Tahan, Egypt

 

چپ دست زنان 60kgچپ دست زنان 70kgچپ دست زنان 80kg
1st – Sandra Bumsaite, Lithuania

(ساندرا، بومسایت از لیتوانی)

2nd – Oskirko Elena, Belarus

(النا، اوسکیرکو از بلاروس)

3rd – Batayeva Valina, Russia

(والینا، باتایوا از روسیه)

4th – Cristina Tello, Spain

5th – Nahla Said El Ghani, Egypt

6th – Samah Mouhammed, Egypt

 

1st – Chestakova Ludmila, Belarus

(لودمیلا، چستاکووا، بلاروس)

2nd – Enaldiyeva Requina, Russia

(رکینا، انالدیوا از روسیه)

3rd – Laima Janutiene, Lithuania

(ژانتین، لایمان از لیتوانی)

4th – Dana Muckova, Slovakia

5th – Alda Vieira, Brazil

6th – Naima Lella, Egypt

 

1st – Gusalova Albina, Russia

(آلبینا، گوسالوا از روسیه)

2nd – Dalia Medzialisyte, Lithuania

(دالیا، مدزیالیسایت از لیتوانی)

3rd – Smirnova Margarita, Belarus

(مارگاریتا، اسمیرنوا از بلاروس)

4th – Skouskovs Momus, Czech Republic

5th – Fatima Kamel, Egypt

6th – Ansaf Said, Egypt

چپ دست زنان80kg+
1st – Khamidoullina Lilia, Russia

(لیلیا، خامیدولینا از روسیه)

2nd – Martina Pastachova , Slovakia

(مارتینا، پاستاچووا از اسلواکی)

3rd – Mary McConnaughey, U.S.A

(ماری، مک کوناگی از آمریکا)

4th – Heather McSherry, U.S.A

5th – Azza Badia, Egypt

6th – Fadia Yehia, Egypt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

جدول راست دستان مردان و زنان

راست دست مردان 50kgراست دست مردان 55kgراست دست مردان 60kg
1st – Lipartashvili Temuri, Georgia

(تموری، لیپارتاشویلی از گرجستان)

2nd – Bezkorovayniy Dmitri

Ukraine

(دیمیتری، بزکورواینی از اوکراین)

3rd – Miguel Atienzar, Spain

( میگل، آتینزار از اسپانیا)

4th – Tarik El Ghany, Egypt

5th – Hanifi Gulesci, Turkey

6th – Felipe Santana, Spain

1st – Gigolashvili Gurami, Georgia

(گورامی، گیگولاشویلی از گرجستان)

2nd – Gobozov Gotcha, Russia

(گوتچا، گوبازوف از روسیه)

3rd – Ivan Portela, Spain

(ایوان، پورتلا از اسپانیا)

4th – Kharaishvili Mamuka, Georgia

5th – Lorenzo Villar, Spain

6th – Yaser Mohamed, Egypt

1st – Engin Terzi, Turkey

(ترزی، انگین از ترکیه)

2nd – Goussov Valerii, Russia

(والری، گوسوف از روسیه)

3rd – Sergio Mestres, Spain

(سرجیو، مسترس از اسپانیا)

4th – Tamayev Totraz, Russia

5th – Makharashvili Paata, Georgia

6th – Michael Clarke, U.S.A.

راست دست مردان 65kgراست دست مردان 70kgراست دست مردان 75kg
1st – Tsakhilov Taimouraz, Russia

(تایموراز، تاخیلوف از روسیه)

2nd – Tadevosyan Arman, Armenia

(آرمان، تادوسیان از ارمنستان)

3rd – Ozgur Kirgin, Turkey

(کیرگین، اوزگور از ترکیه)

4th – Victor Villar, Spain

5th – Juan Angel Villar, Spain

6th – Orlandi Valentino, Italy

1st – Moundgishvily Alex, Russia

(الکس، موندگیشویلی از روسیه)

2nd – Karaggev Shamil, Russia

(شمیل، کاراگف از روسیه)

3rd – Malahov Andrey, Kazakhstan

(آندری مالاهوف از قزاقزستان)

4th – Jose Antonio Arevalo, Spain

5th – Mazkevich Oleg, Belarus

6th – Nozadze Roini, Georgia

1st – Haydar Gildil, Turkey

(گیلدیل، حیدر از ترکیه)

2nd – Samkharadze Vrepkhvia, Georgia

(ورپخویا، سامخارادزه از گرجستان)

3rd – Khouboulov Bondo, Russia

(بوندو، خوبولوف از روسیه)

4th – Albert Mir, Spain

5th – Francisco Miralles, Spain

6th – Zoloyev Matrbok, Russia

راست دست مردان 80kgراست دست مردان 85kgراست دست مردان 90kg
1st – Niyazi Kurt, Turkey

(کورت، نیازی از ترکیه)

2nd – Bill Frank, Germany

(فرانک، بیل از آلمان)

3rd – Brodinov Arkadi, Armenia

(آرکادی، برودینوف از ارمنستان)

4th – Razmadze Konstantin, Georgia

5th – Enrique Martinez, Spain

6th – Mike O’Hara, U.S.A.

1st – Khougayev Aslanbek, Russia

(اصلانبک، خوگایف از روسیه)

2nd – Ivakin Taras, Ukraine

(تاراس، ایواکین از اوکراین)

3rd – Shikhashvili Vakhtang, Georgia

(واختانگ، شیخاشفیلی از گرجستان)

4th – Moiseyev Igor, Ukraine

5th – Klimenko Maximti, Kazakhstan

6th – Guatta Cristian, Italy

 1st – Jan Germanus, Slovakia

(یان، گرمانوس از اسلواکی)

2nd – Fugarov Alexandr, Kazakhstan

(الکساندر، فوگاروف از قزاقزستان

3rd – Pajishvili Mamuka, Georgia

ماموکا، پاجیشویلی از گرجستان)

4th – Jacob Abbott, U.S.A.

5th – Skodtaev Anatolii, Russia

6th – Khandromai Ily, Belarus

 راست دست مردان 100kg  راست دست مردان 110kg  راست دست مردان 110kg+
 1st – Kokoyev Ruslan, Russia

(روسلان، کوکویف از روسیه)

2nd – Tchelidze David, Georgia

(دیوید، تخلیدزه از گرجستان)

3rd – Peter Gazdarica, Slovakia

پیتر، گازداریسا از اسلواکی)

4th – Sharagovich Viacheslav, Belarus

5th – Tchotchayev Rassoul, Ukraine

6th – Sam Battles, U.S.A.

 1st – Gurchiani Erekle, Georgia

(ارکل، گورچیانی از گرجستان)

2nd – Tebouev Dagir, Russia

(داگیر، تبوئف از روسیه)

3rd – Zivny Frantisek, Czech Republic

(زیونی، فرانتیسک از جمهوری چک)

4th – Gabrielyan Arsen, Armenia

5th – Khadonov Artour, Russia

6th – Szasz Gyorgy, Hungary

1st – Javakhadze Vakhtang, Georgia

(واختانگ، جاواخادزه از گرجستان)

2nd – Karayev Alan, Russia

(الان کاراریف از روسیه)

3rd – Bobby Hopkins, U.S.A

(بابی،هاپکینز از آمریکا)

4th – Aptsiauri Merab, Georgia

5th – Szabo Csaba, Hungary

6th – Promozov Alexzey, Kazakhstan

  راست دست زنان 45kg   راست دست زنان 50kg   راست دست زنان 55kg
 1st – Maria Cristina Menendes, Brazil

(ماریا کریستینا منندز از برزیل)

2nd – Shoubina Elena, Russia

(النا، شوبینا از روسیه)

3rd – Kolniqous Damiela, Czech Republic

(دامیلا، کولنیگوس از جمهوری چک)

4th – Wafaa Mosa, Egypt

5th – Sara Khanshed, Egypt

 1st – Kodzasova Inga, Russia

(اینگا، کدزوا از روسیه)

2nd – Nuran Pehlivan, Turkey

(نوران، پهلوان از ترکیه)

3rd – Deniz Coskun, Turkey

کوسکان، دنیز از ترکیه)

4th – Rasha Hessem, Egypt

5th – Mrnan Mabrouk, Egypt

 1st – Bagayeva Valina, Russia

(والینا، باگایوا از روسیه)

2nd – Oskirko Elena, Belarus

(النا، اسکیرکو از بلاروس)

3rd – Nahla Osman, Egypt

(عثمان، ناحلا از مصر

4th – Lila Hamed, Egypt

5th – M. Laloo, India

6th – Capelli Alessandra, Italy

   راست دست زنان 60kg   راست دست زنان 70kg   راست دست زنان 80kg
1st – Sandra Bumsaite, Lithuania

(ساندرا، بومسایت از لیتوانی)

2nd – Konoratova Elena, Belarus

(النا، کونوروتوا از بلاروس)

3rd – Cristina Tello, Spain

(کریستینا، تیو از اسپانیا)

4th – Aber Wahab, Egypt

5th – Guerini Romina, Italy

6th – M.P. Sylaja, India

1st – Enaldiyeva Requina, Russia

(رکینا، انالدیوا از روسیه)

2nd – Skestakova Lydmila, Belarus

(لیدمیلا اسکستاکوا از بلاروس)

3rd – Christina Famek, Egypt

(کریستینا، فامک از مصر)

4th – Laima Janutiene, Lithuania

5th – Samera Fatihi, Egypt

6th – Alda Vieira, Brazil

1st – Gusalova Albina, Russia

(آلبینا، گوسالوا از روسیه)

2nd – Dalia Medziausyte, Lithuania

(دالیا، مدزیاسایت از لیتوانی)

3rd – Smirnova Margarita, Belarus

(مارگاریتا، اسمیرانوا از بلاروس)

4th – Skouskovs Momus, CzechRepublic

5th – Anita Songthiang, India

6th – Khadia Jainafl, Egypt

   راست دست زنان 80kg+
1st – Khamidoullina Lilia, Russia

(لیلیا، خامیدولینا از روسیه)

2nd – Mary McConnaughey, USA

(ماری مک کوناگی از آمریکا)

3rd – Martina Pastuchova, Slovakia

(مارینا پاستوچوا از اسلواکی)

4th – Hayana Kamel, Egypt

5th – Heather McSherry, U.S.A.

6th – Maha Sebry, Egypt

  

پیشکسوتان مردان و زنان

مردان 70kgمردان 80kg مردان 90kg
1st – Nurettin Yuksel, Turkey

(یوکسل، نورتین از ترکیه)

2nd – Konstantinas Archipovas, Lithuania

(آرکیپواس، کونستانتیناس از لیتوانی)

3rd – Jose Antonio Torres, Spain

(خوزه آنتونیو تورس از اسپانیا)

4th – Georg Koelle, Germany

5th – Kharchenko Victor, Kazakhstan

6th – Nassen Othman, Egypt

1st – Alsirdas Anusas, Lithuania

(آنوساس آنسیرداس از لیتوانی)

2nd – Babuk Valeri, Belarus

(والری، بابوک از بلاروس)

3rd – Omar Elal, Egypt

(الال، عمر از مصر)

4th – Victor Beja, Argentina

5th – Gaber Ali, Egypt

1st – James Battles, U.S.A

(جیمز بتلز از آمریکا)

2nd – Aleksandras Pancerovas, Lithuania

(الکساندراس، پانچرواس از لیتوانی)

3rd – Said Othman, Egypt

(عثمان، سعید از مصر)

4th – Joe Fink, Israel

5th – Niveldo Felix Cerquira, Brazil

6th – Mohamed Ismail, Egypt

مردان 100kg مردان 100kg+ زنان 60kg
1st – Jatchuliani Ioseb, Georgia

(لوزبجاخولیانی از گرجستان)

2nd – Frank Bean, U.S.A

(فرانک بین از آمریکا)

3rd – De Filippo Antonio, Italy

(آنتونیو،دفلیپو از ایتالیا)

4th – Medhat Mahmoud, Egypt

5th – Jay Ranade, India

6th – Fawzy Mohamed, Egypt

1st – Bobby Hopkins, U.S.A

(بابی هاپکینز از آمریکا)

2nd – Enaldiev Aslanbek, Russia

(آلانسبک، انالدیف از روسیه)

3rd – Tsarukyan Gagik, Armenia

(گاگیک، ساروکیان از ارمنستان)

4th – Jan Dalak, Slovakia

5th – Cevelanov Minerbeddin, Azerbaijan

6th – Givora Pavel, Russia

1st – Patrizia De Angeli, Italy

(پاتریزیا، دآنجلی از ایتالیا)

2nd – M. Laloo, India

(ام لالو از هند)

3rd – Souher Elgamal, Egypt

(الگمال، سوهر از مصر

4th – Fathia Hassan, Egypt

زنان 70kg زنان 70kg+
1st – Laima Janutiene, Lithuania

(ژاتین، لایما از لیتوانی

2nd – Alda Vieira, Brazil

(آلدا وییرا از برزیل)

3rd – Hanouma Farghaly, Egypt

(حانوما، فرقالی از مصر)

4th – Souheer Exandar, Egypt

1st – Shadia Elgawad, Egypt

(شادیا، الگواد از مصر)

2nd – Hoda Ahimed, Egypt

(هدی احمد از مصر)

عملکرد تیمی

مردانزنانکلی
1st – Russia

2nd – Georgia

3rd – Turkey

4th – Spain

5th – U.S.A.

6th – Ukraine

7th – Kazakhstan

8th – Egypt

9th – Belarus

10th – Lithuania

11th – Sloakia

12th – Armenia

13th – Hungary

14th – Germany

15th – Italy

16th – Israel

17th – Argentina

18th – Czech Republic

19th – Azerbaijan, Brazil, India

1st – Egypt

2nd – Russia

3rd – Lithuania

4th – Belarus

5th – Brazil

6th – U.S.A.

7th – Czech Republic

8th – Slovakia, Turkey

9th – Italy

10th – India

11th – Spain

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1st – Russia

2nd – Georgia

3rd – Egypt

4th – Belarus

5th – Lithuania

6th – Turkey

7th – U.S.A.

8th – Spain

9th – Ukraine

10th – Slovakia

11th – Kazakhstan

12th – Brazil

13th – Armenia

14th – Italy

15th – Czech Republic

16th – India

17th – Hungary

18th – Germany

19th – Israel

20th – Argentina

21st – Azerbaijan

تمامی مطالب

درباره ی مدیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *