بیانیه فدراسیون مچ اندازی لهستان در خصوص جنگ اوکراین_روسیه

بیانیه فدراسیون مچ اندازی لهستان در خصوص جنگ اوکراین_روسیه

به گزارش واحد خبر گزاری وبسیات رسمی مچ اندازی ایران:بیانیه فدراسیون مچ اندازی لهستان:

به عنوان هیئت مدیره فدراسیون مچ اندازی لهستان، مایلیم تاسف عمیق خود را در مورد وضعیتی که در دوستان ما در اوکراین رخ می‌دهد ابراز کنیم. در این لحظه باید تمام جامعه مچ اندازی  به نام بالاترین ارزش که آزادی و استقلال است متحد شوند.

در محیط ما افراد شگفت انگیز زیادی وجود دارند که تحت تأثیر عواقب تهاجم به ملت اوکراین قرار گرفته‌اند. ما از صمیم قلب خواستار توقف تجاوز روسیه و عادی سازی اوضاع با دوستان خود در اوکراین هستیم.

فدراسیون مچ اندازی لهستان، همه ما، بسیاری از بزرگان و علاقه مندان به ورزش ما باید برای حمایت از دوستان خود در اوکراین برای یک موقعیت واحد مطلوب تلاش کنیم.

هر کس می تواند سهم خود را اضافه کند… برخی با یک کلمه خوب و برخی دیگر با اقدامات مستقیم.

ما لهستانی‌ها در طول قرن‌ها، تاریخ پرتلاطمی با مردم اوکراین داشته‌ایم. با این حال، باید به خاطر داشته باشیم که جنگی که در دروازه‌های ما در حال وقوع است، ممکن است به زودی یک شخصیت جهانی پیدا کند.به همین دلیل بسیار مهم است که چشم و دل خود را نبندیم و تا جایی که می توانیم از ملتی که تحت تأثیر چنین فاجعه عظیمی قرار گرفته است حمایت کنیم.

به عنوان هیئت مدیره فدراسیون مچ اندازی لهستان، از شما می‌خواهیم به خاطر داشته باشید که این جنگ یک نفره در حوزه‌های نفوذ است.

ما از دوستان خود در روسیه پیام‌هایی دریافت می کنیم که به شدت سیاست رئیس جمهور خود را محکوم می‌کنند و با قربانیان درگیری اعلام اتحاد می‌کنند.

متأسفانه، دستگاه قدرت در روسیه عملاً هرگونه ابراز مخالفت با سیاست دولت را مسدود می‌کند. اجازه دهید در هنگام ارزیابی وضعیت، آن را به خاطر بسپاریم.

هیئت فدراسیون مچ اندازی لهستان

در صورت تمایل میتوانید اصل خبر  را در اینجا مشاهده کنید

درباره ی مدیر

مطلب پیشنهادی

بیست و چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی

بیست و چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی

بیست و چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.