بیست و چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی

بیست و چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی

بیست و چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی

به گزارش واحد خبر وبسیات مچ اندازی ایران و به نقل از هیات استان چهارمحال بختیاری، این دوره از مسابقات با حضور ۴۶۰ ورزشکار در قالب ۲۰ تیم به منظور انتخاب اعضای تیم ملی برای اعزام به رقابت‌های آسیایی سمرقند ازبکستان برگزار می شود.

این رقابت‌ها امروز جمعه ۱۳اسفندماه آغاز به مدت ۳ روز در محل مجموعه ورزشی شهدای دانش‌آموزِ شهرستان شهرکرد ادامه خواهد داشت.

ورزشکاران از استان‌های مازندران، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، فارس، البرز، همدان، هرمزگان، کردستان، لرستان، قزوین، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، بوشهر، خوزستان، یزد، ایلام، گلستان، اصفهان، تهران و چهارمحال و بختیاری در این مسابقات حضور دارند.

لازم به ذکر است، این تعداد ورزشکار با رعایت پروتکل‌های بهداشتی طی ۳روز جمعه ۱۳اسفندماه در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان، امید و معلولین، شنبه ۱۴اسفندماه بزرگسالان‌ و پیشکسوتانِ دست راست و یکشنبه ۱۵اسفندماه بزرگسالان و پیشکسوتان دست چپ با هم رقابت می‌کنند.

نکته ی قابل توجه این دوره ،انصراف استان تهران از اعزام تیم است.استان تهران بعد از تغییر و تحولات اساسی در کمیته ی مچ اندازی ایران اعتراضاتی به انتصابات جدید داشت که در نهایت به عدم اعزام تیم به مسابقات قهرمانی باشگاه های کشور منجر شد.علاوه بر تیم تهران بسیاری از قهرمانان دوره های گذشته ی مسابقات کشوری نیز انصراف خود را اعلام کردند.

درباره ی مدیر

مطلب پیشنهادی

خانم ماریا - کمک واقعی

خانم ماریا – کمک واقعی

خانم ماریا – کمک واقعی  به گزارش واحد خبر گزاری وبسیات رسمی مچ اندازی ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.