فقط مدال طلا

به گزارش واحد خبر گزاری وبسیات رسمی مچ اندازی ایران:

فقط مدال طلا:اگر هنوز سباستین پیوتروس، که یکی از اعضای تیم ویلکی مینزخود است، را نمی‌شناسید، وقت آن است که او را ملاقات کنید. او در لهستان مشهور است اما بنظرم ورزشکاران کشورهای دیگر نیز باید او را بشناسند!

مسابقات قهرمانی اروپا IFA (فدراسیون جهانی مچ اندازی) نزدیک است؛ 26 تا 30 می، در “قلعه رومیا”؛ بسیاری از شما در طول اولین دوره مسابقات جهانی IFA و مسابقات زلوتی تور با آن آشنا شدید.

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید عنوان این مقاله باید “استقبال از پادشاه” باشد. خانواده، دوستان و هواداران او پس از بیست و یکمین جام لهستان (جاسترزبیا گورا، دسامبر 2021) از سباستین استقبال کردند. استقبالی مشابه از آنچه که اسکی‌پرش‌های لهستانی دریافت می‌کنند برگزار کردند، مانند آدام مالیسز در ویسلا یا کامیل استوچ در زبی. شاید در مقیاس کوچکتری باشد اما بازم فوق العاده است.

شهرستان مینزخود (Miedzychod)، شهری که حسابی پمپاژ شده، سرزمین صدها دریاچه…

برای کسانی که در شهرستان مینزخود، خانه ویلکی (Wilki) نبودند؛ به شما یادآوری می‌کنم که در این پاییز فوق العاده 2020 دهمین جام شهرستان مینزخود برگزار شد (در رتبه بندی URPA). امیدوارم بتوانیم یک بار دیگر در سال 2022 در آنجا دیگرانرا  ملاقات کنیم!

این یک لینک مربوط به مقاله 2020 است …

 

بازگشت به سباستین!

اولین گرگ، رهبر، مربی و رئیس باشگاه ویلکی مینزخود، والدمار پودولسکی، در مورد او چنین می‌گوید:

سباستین پیوتروسکی آرام آرام و قدم به قدم به اهدافش می‌رسد. هدف او همیشه مدال طلاست. او اکثراً زمانی که قبل از دوئل صحبت می‌کند به همه اطمینان می‌دهد: “یک مدال طلا به دست می‌آورد!” سباستین، این برای توست! در اولین بازی های سال 2019 او مدال برنز و نقره 70 کیلوگرم را به دست آورد.

من به شما یادآوری می‌کنم، هدف همیشه مدال طلا است! می‌دانید چرا؟ چون اگر مدال طلا بدست بیاورد که می‌تواند در جام حذفی لهستان شرکت کند.

این هدفی است که برای او جهت شرکت در مسابقه تعیین کردم. در سال 2020 او در قلعه گنیو (Gniew به معنی خشم) در وزن 78 کیلوگرم، رتبه‌های هفتم و هشتم را به دست آورده است، غیر حرفه‌ای – این یک فاجعه بزرگ است. غم زیادی در چشمانش است! بنظر من شروع خوبی است اما می‌توانست بهتر باشد. البته سباستین هنوز در حال تمرین است، او هیچ کدام از جلسات را از دست نمی‌دهد.

سال 2021 فرا می‌رسد و در قلعه گنیو برای اولین بار حاضر می‌شود – یک برنز با بازوی چپ او. رفتن به فینال حق او بود و در نهایت با یک باخت به فینال می‌رسد اما در فینال موفق می‌شود که پیروز شود و طلای مورد نظر خود را به دست آورد.

والدمار پودولسکی:

همه ما دوست داریم مانند سباستین پیوتروسکی در خانه از ما استقبال شود. با تابلوی “پیشکسوت، خوش اومدی” که با بادکنک تزئین شده است، از او استقبال می‌شود. همه این‌ها کار خواهر و برادرش است!

فقط طلا

فقط طلا

فقط طلا

فقط طلا

پزی: لطفاً برای ما یادآوری کنید که سباستین چه زمانی به باشگاه پیوست؟

والدمار پودولسکی:

او در سال 2018 به مسابقات قهرمانی مینزخود آمد، او به صورت غیر حرفه‌ای شروع کرد اما از باخت ناامید نشد و تمرینات خودش را به صورت جدی شروع کرد.

پزی: برای این مصاحبه از شما تشکر می‌کنم، بهتون تبریک میگویم و بازهم شما را می‌بینم.

در صورت تمایل میتوانید اصل خبر  را در اینجا مشاهده کنید.

درباره ی مدیر

مطلب پیشنهادی

بیست و چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی

بیست و چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی

بیست و چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.