تغییرات مهم در قوانین مچ اندازی

تغییرات مهم!

به گزارش واحد خبر گزاری وبسیات رسمی مچ اندازی ایران:تغییرات مهم در قوانین مچ اندازی! جودیتا ویرسینسکا و پائولینا کوزینیار مثل همیشه تغییرات جدیدی را در مقررات ارائه می‌کنند. لازم است که شما با آن‌ها آشنا شوید!

چند تغییر در قوانین فدراسیون جهانی مچ اندازی (IFA) انجام شده است، که البته برای دنیای آینده قابل اجرا خواهد بود. لینک ویدئو اینجاست.

با تشکر از خرس‌ها!

تغییرات مهم در قوانین مچ اندازی :

3.2.5. به هر یک از رقبا که عمداً انگشت شست خود را در حین مچ اندازی پایین بیاورد تا رقیب خود را پایین بیاورد، به او گفته می‌شود که این کار را با استفاده از کلمات “شست بالا” انجام می‌دهد. داور نمی‌تواند حریف را پایین بیاورد. داور باید قبل از برقراری تماس مطمئن باشد که شرکت کننده عمداً انگشت شست خود را پایین می‌آورد.

3.2.9. اگر یک داور شرکت کننده‌ای برنده اعلام کند و داور دیگر آن را خطا اعلام کند، بازی بدون تماس مجدد شروع می‌شود.

به هر حال، اگر یک داور به وضوح هر دو حرکت را ببیند و مطمئن باشد که ابتدا چه اتفاقی افتاده است، آن تماس برقرار خواهد شد.

3.3.12. یک شرکت کننده ممکن است پای خود را روی پای میز حریف خود بگذارد (پایه های میز یک ورزشکار مطابق با آن سمتی از میز است که روی آن مسابقه می‌دهد). با این حال، اگر حریف آن‌ها پای رقیبش در روی میز نمی‌خواهد، رقیب باید رعایت کند. رعایت نکردن آن یا بازگرداندن آن پس از اینکه به او تذکر داده شد که این کار را نکنید منجر به خطا می‌شود. اگر حریف عمداً یا سهواً پای خود را از میان بردارد، مسابقه بدون تماس ادامه می‌یابد مگر اینکه قبلاً به ورزشکار گفته شده باشد که پای خود را در آنجا قرار ندهد.

3.3.13. یک شرکت کننده نمی‌تواند هیچ بخشی از زیر کمر بدن خود را در بالای میز قرار دهد.. در صورت انجام دادن این حرکت خطا دریافت می‌کند و به آن‌ها نیز تذکر داده می‌شود که این خطا را انجام ندهند.

در صورت تمایل میتوانید اصل خبر (تغییرات مهم قوانین مچ اندازی) را در اینجا مشاهده کنید

درباره ی مدیر

مطلب پیشنهادی

بیست و چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی

بیست و چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی

بیست و چهارمین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاه های کشور و انتخابی تیم ملی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.