گرگان میزبان رقابتهای مچ اندازی قهرمانی کشور شد

ذبیح اله میقانی رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گلستان از برگزاری مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاههای کشور خبر داد و گفت: این رقابت ها 19 اسفند ماه در سالن امام خمینی گرگان برگزار می شود.
ذبیح اله میقانی در گفتگو با سایت فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با اشاره به اینکه روزهای 19 لغایت 21 اسفند ماه رقابت های قهرمانی مچ اندازی باشگاههای کشور برگزار می شود اظهار داشت: مسابقات در 3 رده سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در دو گروه راست و چپ دست به میزبانی شهرستان گرگان در سالن امام خمینی برگزار خواهد شد.
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گلستان افزود: جوانان در 5 وزن 63، 78، 86، 95 و +95 کیلو گرم و بزرگسالان در 11 وزن 55، 60، 65، 70، 75، 80، 85، 90، 100، 110 و +110 کیلو گرم با حریفان خود به رقابت می پردازند.
وی در ادامه گفت: پیشکسوتان 40 تا 49 سال د راوزان 70، 80، 90 و +90 کیلو گرم و 50 تا 50 سال در دو وزن 80 و +80 کیلو گرم در رقابت های مچ اندازی قهرمانی باشگاههای کشور شرکت خواهند کرد.
میقانی با اشاره به این موضوع که گلستان به عنوان بام مچ اندازی ایران شناخته شده است اذعان داشت: چهارشنبه 19 اسفند ماه میزبان قهرمانان و مسئولین استان های مختلف از سراسر کشور خواهیم بود و کنگره فنی و آئین وزن کشی همان روز برگزار می گردد. صبح روز بعد 20 اسفند ماه ساعت 9 رقابت بین ورزشکاران راست دست و جمعه 21 اسفند ماه پس از زور آزمایی بین چپ دستان این رقابت ها به پایان می رسد.
رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان گلستان خاطر نشان کرد: تست دوپینگ به صورت تصادفی از نفرات برتر هر وزن توسط ستاد ملی مبارزه با دوپینگ از نفرات برتر هر وزن به صورت تصادفی انجام می شود.
وی در پایان با تاکید به این نکته که هیات گلستان خواهان افزایش و تقویت زمینه های رشدی و پتانسیل جوانان استان در این رشته ورزشی سالم و مهیج است تصریح کرد: شاید بضاعت کلان شهرهای کشور را نداشته باشیم ولی اکنون که این اتفاق خوب رخ داده و افتخار میزبانی از مچ اندازان کشور نصیبمان شده است از تمام توانایی خود استفاده خواهیم کرد تا بهترین خدمات و امکاناتی که درخور شان این ورزشکاران ارائه دهیم.

درباره ی مدیر

مطلب پیشنهادی

کسب درآمد از طریق ورزش پانچ داون

کسب درآمد از طریق ورزش پانچ داون

کسب درآمد از طریق ورزش پانچ داون به گزارش واحد خبر گزاری وبسیات رسمی مچ …

5 دیدگاه

  1. سلام.لطفا زودتر سایت رو ب روز رسانی کنید.زمان مسابقه ی بعدی کی هست؟قبل از ماه رمضان مسابقه ای پیش رو داریم؟

  2. سلام. لطفا زمان مسابقات را اعلام فرماييد.
    با تشكر

  3. سلام
    لطفا زمان مسابقات و نحوه ورود به مسابقات را اعلام كنيد يا راهنمايي كنيد.
    ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.